Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60435

Soome keele oskusega telefonimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • erinevate toodete müük telefoni teel Soome erakliendile

Ootused kandidaadile

  • hea suuline soome keele oskus
  • soov teha telefonitööd
  • plussiks on telefonimüügi kogemus
  • oled hea ja julge suhtleja
  • soovid õppida ja areneda koos meeskonnaga

  • paindlikku tööaega ja töögraafikut (libisev tööaeg vastavalt planeeritule äripäeviti 15.00-20.30, laupäeviti 11.00-18.00)
  • pikaajalist koostööd ja arenguvõimalust
  • tööks vajalikke koolitusi

Lisainfo

Töökoht: Tallinn, Aia tn

LISAINFOT KANDIDEERIMISE KOHTA SAAB KÜSIDA TELEFONIL 6 566 630 (Külliki)

Tööpakkumise number
#60435