Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67011

Soome keele oskusega telefonimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Erinevate teenuste müük soome eraklientidele.

Ootused kandidaadile

  • väga hea suuline soome keele oskus.
  • arvuti kasutamise oskus.
  • hea rutiinitaluvus.
  • iseseisva töö oskus.

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd meeskonnas.
  • tööks vajalikke baaskoolitusi.
  • pikaajalist koostööd ja arenguvõimalusi.
  • paindlikku töögraafikut(osalise tööajaga).
  • väga head töötasu.

Lisainfo

Töö sobib tudengitele ja lisatööd otsivatele inimestele.

Tööpakkumise number
#67011