Värsked tööpakkumised

Soome keele oskusega sisearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174837

Tööpakkumise number

174837

Töö kirjeldus

sisearsti töö Soome haigla siseosakonnas

Nõudmised kandidaadile

sisearsti residentuuri lõpetamine
soome keele oskus kõnes ja kirjas kesktasemel (vajadusel pakume soome keele õpet)
registreeritud sisearstina Eesti Tervishoiuametis
töökogemus Eesti tervishoius
motivatsioon ja soov töötada Soomes

Ettevõte pakub

huvitavat erialast tööd
Soome arsti palgatasemele vastavat töötasu, alates 80 000 krooni kuus bruto
abi korteri leidmisel ja rentimisel Soomes
võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA, endine TEO luba) vormistamisel
arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Lisainfo

Töökoht asub Lõuna-Soomes!
Võimalus tööle asuda koheselt!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
4. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
6. märts 2009
Brutopalk:
Alates 80000 EEK kuus

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim ettevõte omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apteegid nii Soomes kui ka Eestis. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.