Värsked tööpakkumised

Soome keele oskusega perearst

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180792

Tööpakkumise number

180792

Töö kirjeldus

• perearsti vastuvõtt polikliinikus, Lääne-Soomes

Nõudmised kandidaadile

• perearsti residentuuri lõpetamine
• praktiline töökogemus perearstina, soovitavalt varasem Soomes töötamise kogemus
• soome keele oskus kõnes ja kirjas kesktasemel
• motivatsioon ja tahe töötada Soomes

• Soome arsti palgatasemele vastavat palka, alates 45 eurot tund bruto
• abi korteri leidmisel ja rentimisel Soomes
• võimalust tutvuda tulevase töökohaga Soomes enne lepingu sõlmimist
• abi Soomes töötamiseks vajalike dokumentide (VALVIRA luba) vormistamisel
• arstikindlustust ja tööõnnetuskindlustust
• tuge ja nõustamist enne tööle asumist ja Soomes töötamise ajal

Lisainfo

Võib koheselt tööle asuda. Võimalik töötada 3 nädalat tööl ja 1 nädal vaba.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
6. august 2009
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2009
Brutopalk:
Alates 45 EUR tunnis

PUUMEDI OÜ on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Alustasime tegevust 2004. aasta alguses ning tänaseks oleme Eesti suurim firma omal alal. Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, perearstikeskused, erakliinikud ja apteegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid-oma eriala spetsialiste. Pakume tööd erinevate erialade arstidele, hambaarstidele, residentidele ning teistele tervishoiutöötajatele.