Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551054

Soome keele oskusega klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on Soome ja Eesti klientide teenindamine telefoni teel ning reisijate teenindamine A-terminal piletikassas.

Ootused kandidaadile

- Oled kohusetundlik ning hea suhtleja
- Valdad väga heal tasemel eesti, soome ja inglise keelt (kasuks tuleb vene ja teiste keelte oskus)
- Oskad kasutada arvutit keskmisel tasemel
- Sul on eelnev töökogemus klienditeeninduse vallas

Ettevõte pakub

Töö on vahetustega E-P (08.30-19.00)
Töökoht Reisisadama A-terminalis.

Võimalus töötada ka osalise tööajaga.

Tööpakkumise number
#551054

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 7.13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. september 2018
Kuulutus sisestati:
15. august 2018

Eckerö Line tegevusvaldkonnaks on laevaliiklus Tallinna ja Helsingi vahel. Regulaarliiklust alustati 26.augustil 1994. Tegevus on keskendunud reisijate ja kaubaveole. Pakume suures valikus traditsioonilisi reisiteenuseid, soodsaid reisipakette ja valikut lisateenuseid ja reisipakette nii Eestis kui Soomes. Tallinn-Helsingi liini teenindame reisilaevaga
MS Finlandia.
Lisainfo www.eckeroline.ee

Vaata rohkem