Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674774

Soome keele oskusega kliendihaldur

9
CVKeskus.ee klient
Laagri, Tabasalu, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Laagri, Tabasalu, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. november 2020
Kuulutus aegub: 3. detsember 2020

Töö kirjeldus

Meie kliendihaldur haldab Soome ja Rootsi kliendibaasi, sisestab ja kinnitab tellimusi, väljastab arveid, suhtleb igapäevaselt meie klientidega Skandinaavias.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult eesti, inglise ja soome keele oskust nii kõnes kui kirjas (kasuks tuleb rootsi keele oskus), varasemat töökogemust sarnasel ametikohal, oskust töötada iseseisvalt ning mitmel rindel korraga.

Tööpakkumise number
#674774

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
3. november 2020

CV Keskuse kliendiks on Ermatiko OÜ, 1993. aastal loodud Eesti perefirma, mis tegeleb
modernse disainiga kvaliteetse pehme mööbli valmistamisega. Ettevõttel on üle 400 edasimüüja nii Skandinaavias kui mujal Euroopas ning suurem osa toodangust läheb ekspordiks. Personaalne lähenemine klientidele on taganud pikaaegsed head koostöösuhted. Rohkem infot: https://ermatiko.ee/

Vaata rohkem