Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #326835

Soome keele oskusega andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Soome keele oskusega andmesisestaja peamisteks tööülesanneteks on telefoni teel sõlmitud häällepingute kontrollimine vastavalt etteantud kriteeriumitele, korrektsete tulemuste vormistamine kliendiprogrammi.

Ootused kandidaadile

Hea soome keele oskus nii kõnes kui kirjas
Hea arvuti kasutus (MS Office)
Kõrge rutiini- ja stressitaluvus ning iseseisva töö oskus

Ettevõte pakub

Kaasaegne töökeskkond Tallinna kesklinnas
Motivatsioonipakett (huvitavad ühisüritused, sportimise võimalused jms)

Tööpakkumise number
#326835

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
28. detsember 2013
Kuulutus sisestati:
28. november 2013

Kontaktikeskus OÜ on tegus ettevõte, mis on pidevas muutuses ja laienemises. Väärtustame inimesi ja toetame nende kasvupotentsiaali. Täna on meie meeskonnas üle 200 töötaja ja kontorid on Tallinnas, Paides, Põlvas, Võrus, Valgas, Haapsalus, Jõhvis, Pärnus. Teame, mida tähendab parim klienditeenindus ja töötame selles vaimus kaheksas erinevas keeles igal tunnil nädalas. Kui leiad, et sinus põleb kirg, soovid seda jagada ning oled valmis efektiivselt müüma ja teenindama, siis oled just õige inimene, et tulla tööle!

Vaata rohkem