Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196357

Soome keele õpetaja (vene keele baasil)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Soome keele õpetamine Soome tööle asuvatele arstidele, kelle emakeel on vene keel.
* Keeleõpe gruppides ja individuaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
* CV-de tõlkimine soome keelde.

Ootused kandidaadile

* erialane kõrgharidus või selle omandamine
* soovitavalt varasem keele õpetamise kogemus ja meditsiini sõnavara tundmine
* iseseisvus ja algatusvõimelisus
* vastutustunne

Ettevõte pakub

* tunnitasu vastavalt töötatud tundidele ja õpilaste arvule
* paindlikku töögraafikut
* ametialast väljaõpet õppematerjalide kasutamiseks

Lisainfo

* Meditsiinialane õppematerjal on välja töötatud ja enne tööle asumist pakume meie õpetaja poolt koolitust.

Tööpakkumise number
#196357