Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345342

Soome keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhi- ja keskkoolijärgsetes õpperühmades soome ja kutsealase soome keele õpetamine
Koormus 472 akadeemilist tundi, täpsustub pärast vastuvõtu lõppu augustikuus.

Ootused kandidaadile

vastavus õpetaja kvalifikatsioonile - erialane kõrgharidus
eesti keele oskus kõrgtasemel
meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskus
positiivne ellusuhtumine
pingetaluvus
lahenduskeskne mõtlemine
valmisolek panustada kooli arengusse

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda
mitmekülgseid projektitöövõimalusi
tööd meeldivas kollektiivis

Lisainfo

Kandideerimisel tuleb kasuks valmisolek õpetada soome keelt ka venekeelsetes õpperühmades

Tööpakkumise number
#345342

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2014

Turismi, majutamise, toitlustamise, kaubanduse ja toiduainetöötlemise erialadega kutsekool

Vaata rohkem