Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171133

Soome keele õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Soome keele õpetamine eesti või venekeelsetele tervishoiutöötajatele.
* Keeleõpe gruppides ja individuaalselt nii algajatele kui ka edasijõudnutele.
* Meditsiinitöötajate CV-de tõlkimine soome keelde.

Ootused kandidaadile

* erialane kõrgharidus või selle omandamine
* soovitavalt varasem keele õpetamise kogemus ja meditsiini sõnavara tundmine
* iseseisvus ja algatusvõimelisus
* vastutustunne
* väga hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

* tunnitasu vastavalt töötatud tundidele ja õpilaste arvule
* paindlikku töögraafikut
* ametialast väljaõpet õppematerjalide kasutamiseks

Lisainfo

* Meditsiinialane õppematerjal on välja töötatud ja enne tööle asumist pakume meie õpetaja poolt koolitust.

Tööpakkumise number
#171133

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
22. detsember 2008
Kuulutus sisestati:
12. detsember 2008

Puumedi on Eesti juhtiv personaliteeninduse ettevõte, mis pakub tööjõuteenuseid tervishoiuvaldkonnas. Pakume tervishoiutöötajatele töövõimalusi Eesti ja Soome tervishoiuasutustes ning tervishoiuasutustele abi tööjõu leidmisel.

Meie partneriteks on mitmed haiglad, polikliinikud, erakliinikud ja apteegid nii Soomes kui ka Eestis. Otsime neile pidevalt uusi töötajaid -- oma eriala spetsialiste.

Vaata rohkem