Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #694708

Soome- ja eestikeelne klienditugi

CVKeskus.ee klient
Jüri / Aruküla, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müügiosakonna abistamine igapäevatöös
  • Klientidele vastamine telefoni ja e-maili teel
  • Klientidega tegelemine tootmises/laos 2-3 päeval nädalas
  • Tellimuste käsitlemine (tellimuste sisestamine, arvete koostamine jne)
  • Tellimuste logistika organiseerimine
  • Tellimuste planeerimine koostöös tootmisega
  • E-poodide haldus

Ootused kandidaadile

  • Soome keele oskus nii kirjas, kui kõnes

  • Hea suhtlemisoskus

  • Hea pingetaluvus

  • Kohusetundlikus

  • Korrektsus

  • Järjepidevus

  • Hea arvutikasutamise oskus

  • Kasuks tuleb: Directo programmi tundmine

Ettevõte pakub

  • Vastutusrikast tööd tootmisettevõttes

  • Arenguvõimalusi

  • Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi

  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#694708