Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127715

Soome hotelli toateenindaja - Lapimaale

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Koristustööde teostamine Lapimaal, Lapland Hotels hotelliketti kuuluvas hotellis.
Tööülesanded: Hotellitubade koristus, kliendi lahkumisel hotellitoast uue kliendi tulekuks toa ettevalmistamine.
Töö täistööajaga, vastavalt koostatud töögraafikule.
Töö algusaeg alates detsembri algus kuni võimalusel Mai, 2008. Elamine kohapeal organiseeritud.

Ootused kandidaadile

* Toateeninduse kogemus (soovitavalt hotellis, laevadel).
* NB! Soome keele oskus suhtlustasandil.
* Valmisolek tööks välisriigis, Soomes, Lapimaal.

Ettevõte pakub

* Võimalust töötada hooajaliselt välisriigis;
* Elamisvõimalust kohapeal;
* Võimalik jätkata hiljem tööd teisestes hotelligrupi hotellides.

Tööpakkumise number
#127715