Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310994

Söökla vanemspetsialist (lapsehoolduspuhkusel viibiva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- nädala menüü alusel päevamenüüde, menüütellimuste koostamine ja sisestamine veebiprogrammi;
- kalkulatsiooni- ja tehnoloogilise kaardi koostamine vastavalt kehtivatele toidunormidele ning kontrollimine programmis;
- kaubatellimislehe koostamine ning kauba tellimine;
- enesekontrolli dokumentatsiooni vormistamine kirjalikult vastavalt ettenähtud plaanile;
- toiduhügieeni täitmise eeskirjade kontrollimine toitlustuses.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidus ja sellele lisanduv eri-, kutse- ja ametialane ettevalmistus (haridusasutuse tunnistus või diplom)
- väga hea arvuti kasutamise oskus (MS Office)
- eesti keele oskus kõrgtasemel

Kasuks tuleb:
- erialane töökogemus
- läbitud hügieenikoolitus

Ettevõte pakub

- täiendusõpet
- kaasaegseid töötingimusi
- sõbralikku ja toetavat meeskonda

Lisainfo

Tööaeg:
Täistööaeg, E-N 8.15-17.00, R 8.15.-15.45

Tööpakkumise number
#310994

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2013
Lisainfo palga kohta:
Palk oleneb haridusest ja kvalifikatsioonist

Staabi- ja sidepataljoni ülesanne rahutingimustes on tagada üleriigiliselt Kaitseväe peastaabi, väeosade ja Kaitseliidu vaheline side ning oma alluvusse kuuluvate sõjaaja ja reservüksuste ettevalmistamine. Lisaks peab pataljon tagama kaitseväele strateegilise side- ja infotehnoloogilise toetuse ning ellu viima kaitseotstarbelise side, infotehnoloogia ja elektroonilise sõja arendusprojekte. Samuti vastutab pataljon objektikaitse, korrapidamis- ja vahiteenistuse korraldamise eest väeosas ja Kaitseväe peastaabis. Sõjaajal tagab pataljon võitlevate üksuste ja peastaabi vahelise side.

Vaata rohkem