Värsked tööpakkumised

Soojustuse plekksepp tööstusse

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 187205

Tööpakkumise number

187205

Töö kirjeldus

Soojustuse plekksepa tööülesanneteks on, erinebvate tööstuslike konstruktioonide soojustuste katte plekk konstruktsioonide/detailide valmistamine tehases. Töökoht on Pietarsaares Soomes.

Nõudmised kandidaadile

VAJALIK ON:
- EELNEV KOGEMUS TÖÖSTUSLIKE SOOJUSISOLATSIOONI PLEKK KATTEID või MUID PLEKKKONSTRUKTSIOONE VAMISTAVAS TEHASES, EELISEKS ON TÖÖ SOOME SAMA ALA TEHASTES.
- PLEKITÖÖTLUS TÖÖPINKIDE KÄSITLEMIOSKUS ja KOGEMUS: LÖIKUS-, VALTS-, PRESS-, PAINUTUS- ja teised pleki töötlus pingid.
- SOOME KEELE OSKUS SUHTLUSTASANDIL
- Eesti vöi mõne muu Euro Liidu maa kodakondsus
Kasuks tuleb:
- soojustuskatete paigaldus oskused
- käsi plekitööde oskused
- teiste metallitööde oskused
- inglise keele oskus

Tööleping Soome firmaga. Palk vastavalt Soome kollektiivlepingutele (Pelti- ja teollisuuseristysalan työehtosopimus) ja kandideeerija oskustele. Aitame Soomes ametkondadega suhtlemisel ja samuti elamispinna leidmises. Töökohtadel pakume korralikke töötamis- ja tööohutustingimusi.

Lisainfo

CV KINDLASTI VÄLJA TUUA EELNEVAD TÖÖKOHAD JA TÖÖPINKIDE KÄSITLUS OSKUSED.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
17. november 2009
Brutopalk:
Alates 12 kuni 14 EUR tunnis
Lisainfo palga kohta:
+ köik lisad Soomes

Soome kontserni Barona tütarettevõte Barona Eesti OÜ tegevusvaldkonnaks on tööjõu rentimine, töövahendamine tööstustele, logistikaettevõtetele, ehitustele ja kontoritesse nii Eestis kui välismaal.