https://www.cvkeskus.ee/178324

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178324

Soojustehnika insener

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tehnosüsteemide ehituse- ja projekteerimistööde teostamine


Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus
- tahe ennast arendada ja uues väljakutses proovile panna
- hea meeskonnatööoskus
- iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- arvuti kasutamise vilumus


Ettevõte pakub

- palju tööd
- head palka
- suurepärast meeskonda


Tööpakkumise number
#178324
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Soojustehnika insener
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!