Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305849

Soojusmaterjalide ja tehniliste tekstiilide müügijuht

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suhtlemine olemasolevate ja suhete loomine uute klientidega
Hinnapakkumiste koostamine
Klientide ja tootmisega koostöös uute toodete arendamine
müügiplaani koostamine ja selle rakendamine
müügitegevuse analüüs

Ootused kandidaadile

Hea saksa ja vene keele oskus kõnes ning kirjas, inglise ja soome keele oskus tuleb kasuks
Arvuti kasutamise oskus
Valmisolek meeskonnatööks
Hea suhtlemisoskus
Kiire õppimisvõime, aktiivsus, iseseisvus
Valmisolek välislähetusteks

Ettevõte pakub

Huvitavat ja arendavat tööd
Tööd nooruslikus ja aktiivses meeskonnas
Meeldivat töökeskkonda ja töökaaslasi
Arenguvõimalusi ja rahvusvahelist suhtlust
Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#305849

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. mai 2013
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2013

AS Toom Tekstiil on üks juhtivatest kodutekstiili tootjatest Eestis.

Vaata rohkem