Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #137905

Söögikoha perenaine

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Ettevõttes söögikoha majandamine (söökide tellmine, kättejagamine, söögikoha koristus, kohvipausideks kohvi keetmine ja puhkenurkade korrashoid jms.)

Ootused kandidaadile

* Töötahe, eesti keelt mõistev ja rääkiv.

Ettevõte pakub

* Kaasaegset töökeskkonda.

Lisainfo

Töö asukoht: Harjumaa, Jüri
Orienteeruv tööaeg: 8:00-15:00, esmaspäevast reedeni

Tööpakkumise number
#137905

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 50 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2008
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2008

Personalipunkt Extra OÜ on personali rendi ja -vahendusega tegelev ettevõte.
Personalipunkt Extra OÜ kliendiks on Balti Autoosade AS, mis on Baltimaade suurimaid autovaruosade maaletoojaid ja hulgimüüjaid.

Vaata rohkem