https://www.cvkeskus.ee/164977

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sonarioperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 164977

Tööpakkumise number

164977

Töö kirjeldus

Miiniala nooremallohvitserid on mereväe miinisõja spetsialistid, kes tegelevad operatiivüksustes miinisõja operatsioonidega. Peamisteks tööülesanneteks on miinijahtimissüsteemide ekspluatatsioon ja varustuse esmane hooldus. Teenistuskohaks on laevad (tuukri- ja toetuslaev, miinijahtija). Ametikoha auaste maat, vanemmaat.


Nõudmised kandidaadile

Eesti kodanik
Läbitud ajateenistus
Keskharidus; nooremallohvitseri baaskursuse läbimine, sonarioperaatori kursus (väljaõppe toimub Suurbritannias); eesti keel: väga hea, inglise keel: hea; arvutikasutamisoskus: AO1-AO4, AO6, AO7. Miiniala nooremallohvitserid peavad olema oma erialavaldkonna spetsialistid, kellelt oodatakse lisaks head stressitaluvust ja füüsilist vormi.Tehnilise taibu olemasolu ja tehniliste tekstide ja skeemide mõistmine on miinialal toimetulekuks hädavajalik eeldus.


Ettevõte pakub

Kaasaegseid teenistustingimusi; täiendkoolitust, arenguvõimalusi; sportimisvõimalusi, ujula kasutamise võimalust.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2008
Kuulutus sisestati:
18. september 2008
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Miinilaevade Divisjon on mereväe operatiivstruktuuriüksus, kuhu kuulub kogu väeliigi ujuvkoosseis. Väeosa loodi 15. mail 1997.a. Miinilaevade Divisjoni põhiülesandeks on miinitõrje Eesti vetes ja erinevatel siseriiklikel ning rahvusvahelistel õppustel ja operatsioonidel osalemine.