Värsked tööpakkumised

Sõnaraamatute toimetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59629

Tööpakkumise number

59629

Töö kirjeldus

sõnaraamatu-projektide juhtimine:
* meeskonna loomine
* meeskonna töö koordineerimine
* osalemine sisuliste otsuste tegemisel
* osalemine sõnaraamatute toimetamises ja korrektuuris
* projekti õigeaegse valmimise tagamine

Nõudmised kandidaadile

keeleoskaja filoloog (eelistatavalt eesti filoloog)
projektijuhtimise kogemustega
arvutiga töös oskuslik ja kiire
iseseisev, vastutustundeline ja paindlik
rõõmus ja tore inimene

Kasuks tuleb huvi sõnaraamatute ja teatmeteoste vastu.

Pakume väärilist palka ja meeldivat töökohta TEA Kirjastuses, mis on Eesti juhtiv sõnaraamatute kirjastus.
Kolleegid on toredad ja töö vaheldusrikas.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2006

TEA Kirjastus on asutatud 1991. a., mil ilmusid esimesed TEA Keeleõpetuse poolt koostatud keeleõpikud, vestmikud ja abimaterjalid keeleõppijaile. Esimene majandussõnaraamat – “Inglise-eesti ja eesti-inglise ärisõnastik” ilmus 1993. a.
TEA Kirjastuselt ilmunud raamatuid on üle 250 nimetuse, neist valdava osa moodustavad TEAs väljatöötatud originaalõpikud, -töövihikud, -grammatikad. TEA Kirjastus on juhtiv sõnaraamatute kirjastaja Eestis - käesoleval ajal on töös J.Silveti Inglise-eesti sõnaraamatu täielikult uuendatud ja täiendatud versioon, mis ilmub 2002 aasta märtsis. TEA Kirjastuse väljaannete kogutiraaž Eestis on ligi 800 000 eksemplari.