Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #59629

Sõnaraamatute toimetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sõnaraamatu-projektide juhtimine:
* meeskonna loomine
* meeskonna töö koordineerimine
* osalemine sisuliste otsuste tegemisel
* osalemine sõnaraamatute toimetamises ja korrektuuris
* projekti õigeaegse valmimise tagamine

Ootused kandidaadile

keeleoskaja filoloog (eelistatavalt eesti filoloog)
projektijuhtimise kogemustega
arvutiga töös oskuslik ja kiire
iseseisev, vastutustundeline ja paindlik
rõõmus ja tore inimene

Kasuks tuleb huvi sõnaraamatute ja teatmeteoste vastu.

Pakume väärilist palka ja meeldivat töökohta TEA Kirjastuses, mis on Eesti juhtiv sõnaraamatute kirjastus.
Kolleegid on toredad ja töö vaheldusrikas.

Tööpakkumise number
#59629