Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #802446

SOKISAHTLI SOKISPETSIALIST

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OTSIME SOKISPETSIALISTE!

TARTU SOKISAHTLI POODIDESSE

TÖÖAEG: lähtuvalt keskuse lahtiolekuaegadest, vastavalt graafikule, osaline tööaeg

TÖÖÜLESANDED

- kliendid on meie sõbrad - ootame neid poodi ja tegeleme nendega nagu oma heade külalistega

- poes oled Sina perenaine, hoiad selle korras ja tegeled kaubaga.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

- eesti keele oskust, inglise ja vene keele oskust suhtlustasandil

- ausust ja kohusetundlikkust

- julgust ja tahtmist suhelda klientidega

- arvutiga kokkupuudet (e-mailide saatmine, lihtsamad tegevused arvutiga)

- vaheldusrikast, iseseisvat tööd  - sokipoes toimetad iseseisvalt

- toetavat meeskonda - juhataja aitab ja juhendab sisseelamisel ja igapäevastes tööülesannetes

- tööaega graafiku alusel

Tööpakkumise number
#802446