Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #49948

Sõiduõpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõiduõppe läbiviimine.

Perspektiivis ka teooriaõppe ja/või libedasõidu riskikoolituse jm koolituste läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • B-kategooria juhiluba
  • mootorsõidukijuhi õpetaja tunnistus (B)
  • eesti ja vene keele oskus
  • arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

  • Tasu vastavalt läbiviidud sõidutundidele
  • Täiendkoolitusi
  • Arengut koos töötasu kasvuga
  • Õppesõidukit (v.l.a 2002-2005) Toyota Corolla, Mazda 6 või WV Golf

Tööpakkumise number
#49948

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2005
Kuulutus sisestati:
22. august 2005

CVKeskus.ee klient

OHUTU SÕIDU KOOL
alustas tegevust 2002. aasta alguses. Meie tegevusvaldkonnaks on erinevad liiklusohutusalased koolitused, läbi mille soovime kaasa aidata liiklusturvalisuse tõusule Eestis.
Käesolevaks hetkeks oleme arenenud kaasaegseks koolituskeskuseks. Omame filiaale Tallinnas ja Tartus, tööl on 23 töötajat. Meil on 2 liberada ja 25 sõidukit.

Vaata rohkem