https://www.cvkeskus.ee/80716

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Sõiduõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 80716

Tööpakkumise number

80716

Töö kirjeldus

kelle töö eesmärgiks on õpetada õpilastele vastava kategooria sõiduki sõidutehnilisi omadusi, õigeid juhtimisvõtteid ja liiklusohutusega seonduvat (juhtimisseadmete käsitlemine, ohutus- ja kaitsevahendite kasutamine, rikete põhjuste avastamine, sõidujoone valik, äkkpidurdus, ilmastikutingimuste, sõitjate käitumise mõju liiklusohutusele jms), nõudeid sõiduki tehnoseisundi ja varustuse kohta ning nõuetele vastavuse kontrolli.


Nõudmised kandidaadile

Sõiduõpetajaks sobib vähemalt keskharidusega, viieaastase aktiivse sõidukogemuse ja hea suhtlemisoskusega inimene, kes tunneb hästi liikluseeskirju. Ta on seadusekuulekas ja suudab säilitada rahuliku meele ka kriitilistes olukordades.

Mootorsõidukijuhi õpetaja peab olema läbinud kvalifikatsiooninõuete täitmiseks vajaliku koolituse ja omama kehtivat Eesti Riikliku Autoregistrikeskuse poolt väljastatud õpetaja tunnistust. Kui sobiv kandidaat ei ole läbinud vajalikku koolitust, on ettevõte valmis teda koolitama. Koolitus toimub Tallinna Tehnikakõrgkoolis kaugõppes, õppetöö toimub nädalavahetustel igal laupäeval ja pühapäeval.


Ettevõte pakub

  • Võimalust omandada uus elukutse,
  • Tööks vajalikku erialast koolitust
  • Vaheldusrikast ja pingelist töödLisainfo

Töö on sobilik nii mehele kui ka naisele


Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2006
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2006

FIRMA NIMI PEIDETUD

OVERLIN OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis alustas oma tegevust 2002. aastal Pärnus. Ettevõtte koolitab A- ja B-kategooria mootorsõidukijuhte. Õppeautodena on kasutusel Peugeot 307, Citroen ja Volkswagen.