Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #606160

Sõidukite elektrik-diagnostik (Jüri)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • veokite ja busside (sh elektrisüsteemide) defekteerimine ja remont
  • haagiste (sh elektrisüsteemide) defekteerimine ja remont
  • seisusoojendite defekteerimine ja remont
  • lisavarustuse paigaldamine

Ootused kandidaadile

  • hea elektriskeemide lugemisoskus
  • varasem töökogemus elektrik-diagnostikuna
  • erinevate diagnostikasüsteemide kasutamise oskus
  • eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
  • inglise keele valdamine suhtlustasandil
  • täpsus ja kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
  • loominguline mõtlemine
  • pingetaluvus
  • kogemus meeskonnatöös

Ettevõte pakub

  • huvitavat tööd stabiilses ettevõttes
  • kaasaegseid töötingimusi
  • koolitusi
  • motiveerivat palgasüsteemi
  • arenemisvõimalusi

NB! Ühendust võetakse sobivate kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#606160