Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #121673

Sõidukite ekspert

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Hansa Varakindlustus on Hansapanga Grupi tütarettevõte, kes pakub mugavaid varakindlustuse tooteid-ja teenuseid nii era- kui ka äriklientidele.

Otsime oma meeskonda Tallinnasse

SÕIDUKITE EKSPERTI,

kelle peamisteks vastutusvaldkondadeks on:
heatasemeline klienditeenindus ning lepingu objektiks olevate autode kindlustamiseelne ülevaatus, autode korrasoleku ja komplekteerituse fikseerimine, kindlustusväärtuse määramine ning garantiikirjade väljastamine remondiks.

Ootused kandidaadile

  • eelneva klienditeenindusalase töökogemusega;
  • autondushuviline, heade teadmistega sõidukitest;
  • valmis aktiivselt ja avatult kliente teenindama nii eesti kui vene keeles;
  • hea ajaplaneerimisoskuse ning rutiinitaluvusega;
  • asjaajamises ja arvutiga töös vastutustundlik, täpne ja korrektne.

Ettevõte pakub

  • pidevaid individuaalseid väljakutseid ja aktiivset tööd;
  • koostööd saavutustele orienteeritud meeskonnaga;
  • kaasaegset ja innovaatilist töökeskkonda.

Lisainfo

Konkursil osalemiseks palume Sul hiljemalt 09. septembril täita personaliankeet Hansapanga koduleheküljel www.hansa.ee > Tule tööle > Hansa Varakindlustuse sõidukite ekspert

Tööpakkumise number
#121673

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2007
Kuulutus sisestati:
31. august 2007

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem