Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60294

Sõidukikindlustuse spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kes töötab back office’is ning ei tegele ise müügitööga, kuid peab siiski arvestama mõningase kliendisuhtlusega.

Kelle tööülesanneteks on

  • Kindluspakkumiste tegemine

  • Kindlustuslepingute vormistamine ja komplekteerimine

Ootused kandidaadile

  • heal tasemel arvuti kasutamise oskus (Internet, Email, Word, Excel)

  • soovitavalt pimekirja valdamine

  • võime vajadusel töötada väga suure töökoormuse all

  • korrektsus

  • kiire õppimis- ja arenemisvõime

  • rutiinse töö tegemise võime

  • koolitust ja väljaõpet. Sa ei pea juba olema kikindlustuspetsialist – me investeerime sinusse piisavalt aega ja ressurssi, et sa saaksid selleks mõne aja möödudes peale tööle asumist

  • suurepäraseid arenguvõimalusi

  • kaasaegset töökeskkonda

  • oma tulevaste kolleegidega, kes kindlasti kõik toetavad sind ning aitavad kaasa sinu kiirele arengule, saad tutvuda siit: E-Kindlustuse töötajad

Tööpakkumise number
#60294