Värsked tööpakkumised

Sõiduautode plekksep / komplekteerija / (maaler)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546219

Tööpakkumise number

546219

Töö kirjeldus

Sõiduautode ja väikebusside avariijärgne remont.
Sõiduautode komplekteerimine ja keretööd.
Lihtsamalt öeldes siis on töö kirjeldus see, et kui avariiline auto tuleb remonti siis peab selle korda tegema.

Nõudmised kandidaadile

Soovitatav on varasem kokkupuude autode remondiga.
Vajalik on huvi ja tahe tööd teha ja autosid remontida.

Omalt poolt pakume juba 15 aastat tegutsenud ettevõttes stabiilset tööd väikses ja sõbralikus autoremondi töökojas.
Peamised kliendid on kindlustusettevõtted.
Kõik vajalikud seadmed, kvaliteetse töö tegemiseks on olemas
Töötasu on ka korralik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. august 2018
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1700 kuni 2500 EUR kuus

Artelli Auto OÜ tegutseb alates aastast 1999.

Firmas töötab üks maaler, kaks plekksepp ja lukksepp. Töötajatel on nii teoreetilised kui praktilised oskused, mis on vajalikud nende alal.

Remonditöökojas on olemas kõik vajalikud seadmed (värvikamber, kerevenituspink, spot, autotõstuk jne) kvaliteetsete remonttööde tegemiseks.

Meie peamisteks klientideks on kindlustusfirmad, eraisikud, autoesindused. Hankijatest on lepingud sõlmitud kõigi peamiste varuosade müüjatega, vajadusel kasutame ka autolammutusi nii Eestis kui välismaal.