Värsked tööpakkumised

Software testing specialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 430154

Tööpakkumise number

430154

Firma nimi peidetud Software testing specialist

Töö kirjeldus

- Androidi rakenduste testimine mobiilsetel seadmetel
- iOS rakenduste testimine mobiilsetel seadmetel
- Veebitestimine mobiilsetel seadmetel
- Veebitestimine desktop platvormidel
- Vigade raporteerimine
- Uuenduste ja veaparanduste verifitseerimine
- Testlugude loomine

Nõudmised kandidaadile

- Oskus ja soov tarkvara "lõhkuda"
- Korrektsus
- Tehniline taiplikkus
- Väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
- Oskus oma aega efektiivselt kasutada

Kasuks tuleb

- Eelnev töökogemus
- Teadmised mobiilsete platvormide tarkvara testimisest
- Teadmised programmeerimiskeeltest (Java, Objective C, C#)
- Teadmised testide automatiseerimisest (Appium, Robotium, Espresso, Selenium, cucumber etc)
- Teadmised performance testimisest
- Teadmised turvatestimisest

Ettevõte pakub

- Motiveerivat tasu
- Põnevaid väljakutseid
- Mõnusat töökollektiivi
- Erinevaid arenguvõimalusi
- Koolitusi (siseseid ja väliseid)

Lisainfo

CV võib saata ka otse emaili aadressile: hr[at]fob-solutions.com

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. august 2016
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2016

FOB Solutions OÜ on 2013 aastal loodud Tarkvara arenduse ja kvaliteedikontrolli teenuseid ja lahendusi pakkuv ettevõte.
Eelkõige oleme keskendunud mobiilsetele platvormidele (Android, IOS, WP), kuid tegeleme ka veebipõhiste lahendustega. Pakume meie teadmiste rakendamist nii teenuste (kvaliteedikontroll, arendusteenused), kui ka täislahenduste (rakendused, rakendusserverid, E2E lahendused) näol. Meie teenuste läbivaks põhimõtteks on kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Enamus tarkvara alastest teenustest ekspordime Lääne-­Euroopasse ja Põhja-Ameerikasse. Pisut panustame ka kohalikule turule.