Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127464

Sõbralik laotöötaja (meesterahvas)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Laotöötaja ülesandeks on kaupade vastuvõtt, kompleteerimine ja pakendamine. Töö sobib meesterahvale, kuna tegemist on regulaarselt korduvate raskuste tõstmisega, mis ületab naistele seatud piirnorme.

Ootused kandidaadile

Vajame inimest kes oskab hinnata ka ettevõtte pehmeid väärtusi. Orienteerub arvutiprogrammides. Lisaks on hea taibuga, otsustusvõimeline, abivalmis ja kiire. Sind iseloomustatakse kui südamlikku ja sõbralikku inimest.

Ettevõte pakub

väga mõnusat väikest kollektiivi
tööaega E-R 9.00-16.30
palka, mis meeltmööda.

Tööpakkumise number
#127464