Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #54000

Sõbralik ja füüsiliselt vastupidav autojuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kauba komplekteerimine
  • vedude teostamine
  • kauba üleandmine/vastuvõtt vastavalt saatedokumentidele
  • kauba väljapanek kaupluses vastavalt kokkulepitule

Ootused kandidaadile

  • keskharidus
  • B kategooria autojuhiload
  • korrektsus, kohusetundlikkus, täpsus, ausus
  • füüsiline vastupidavus
  • valmisolek tööks nädalavahetustel
  • eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • stabiilset töökeskkonda
  • sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

  • Bruto töötasu - 6500 -7000 krooni

Tööpakkumise number
#54000