Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199438

SMT-liini operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

SMT-pindladumisliinil töötamine
erinevate SMT-pindladumisliinide hooldus ja programmeerimine
komponentide vahetamine liinil
laotud trükiplaatide kontrollimine

Ootused kandidaadile

Tehniline taiplikkus
Arvutioskus
Soovitavalt tehniline haridus
Inglise keele oskus
Eelnev töökogemus SMT-liinidel

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- huvitavat, pingelist ning väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises kontsernis
- enesearendamise võimalust ning ametialast täiendkoolitust
- lõõgastumise ja sportimise võimalust Tervise Paradiisis

Lisainfo

Töö toimub kolmes vahetuses graafiku alusel
I vahetus 6.00- 14.30
II vahetus 14.30-23.00
III vahetus 23.00 - 6.00

Tööpakkumise number
#199438