Skymobile müügikonsultant kodulähedasse kaubanduskeskusesse.
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #551424

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Skymobile kauplused asuvad Tallinnas Kristiine, Rocca al Mare, Stroomi, Magistrali ja Mustika keskustes.
Avasime suvel kaks kauplust Mustamäel ning varsti ilmub meie uus esindus uhiuues T1 kaubanduskeskuses.

Seoses laienemisega on meie meeskonnas toimunud ametiliikumisi ning vajame korraga mitu uut inimest.

Otsime oma meeskonda klienditeenindajat, kelle peamiseks ülesandeks oleks:
- Klientide asjakohane konsulteerimine
- Skymobile toodete ja teenuste müük ning tutvustus

Ootused kandidaadile

Skymobile edukas klienditeenindaja:
* On viisakas ja hea suhtleja
* On kiire õppija (kaubavalik on lai ning tooteid tuleb pidevalt juurde)
* Soovib omada mõju oma töötasule

Enne kui kandideerid, soovitame minna kohale ning rääkida meie praeguste töötajatega.
Küsi, kas nemad on töökohaga rahul.

Kõik tööandjad kiidavad ennast, kuid pigem mine kohale ja küsi reaalse inimese käest :)

Kauplused on avatud E-P 10-21.

Meie eelised:
+ Graafik on paindlik
+ Kõrge tulemustasu
+ Omatöötaja soodustused
+ Töö kodu lähedal asuvas kaubanduskeskuses

Küsimuste korral helista 555 75 776 Margarita Prometnaja

Tööpakkumise number
#551424

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 850 - 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. september 2018
Kuulutus sisestati:
14. august 2018

Buywell OÜ on eesti kapitalil põhinev kiiresti laienev ettevõte, mis tegeleb mobiiltelefonide tarvikute müügiga.
Meie Skymobile kauplused asuvad hetkel Kristiine, Stroomi, Rocca al Mare, Magistrali, Mustika ja T1 kaubanduskeskustes.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõige laiemat mobiilitarvikute valikut ning kvaliteetset parandusteenust.
Samuti meie motoks on hea teeninduse pakkumine.

Kui sa leiad, et need eesmärgid on sulle lähedased ning soovid olla uus sõbraliku meeskonna liige, siis me ootame sind liituma :)

Vaata rohkem