Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #755118

Sky Mobile müügikonsultant-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakkume klientidele kvaliteetseid telefoni ümbriseid, kaitseklaase, juhtmeid, adaptreid, telefone, tahvelarvuteid, telefonide ja tahvelarvutite remonti jne.

 -Tööpäeva jooksul on peamiseks ülesanneks sõbralik klienditeenindus.
 -Müügisaali korrashoid.
 -Kauba tellimine ja vastuvõtt.

Töö päev algab 09:30 ja lõppeb 18:00/20:00/21:00(sõltub Tallinna kaubanduskeskuste lahtioleku ajast ja nädala päevas).

16 tööpäeva arv kuus(soovi korral saab teha ületunde).

Töökohad on järgmistes kaubandus keskustes:
-Rocca Al Mare
-Stroomi
-Kristiine
-Magistrali
-Mustika
-Järve

Ootused kandidaadile

  • Suhtled vabalt eesti ja vene keeles.

  • Oled positiivse suhtumisega ja aus inimene.

  • Tunned elust rõõmu.

  • Soovid arendada oma oskusi ja teadmisi.

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku kollektiivi.

  • Korraliku palga.

  • Ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi.

  • Karjaari arengu ja kasvu.

Tööpakkumise number
#755118

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline või vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 968 - 1260 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2022
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem