Sky Mobile müügikonsultant-klienditeenindaja
BUYWELL OÜ Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Tunned rõõmu suhtlemisest inimestega ja tunned uhkust kui teed inimese õnnelikumaks, siis see töö on just Sulle!
Meie tahame olla parimad oma valdkonnas!
Pakkume klientidele kvaliteetseid telefoni ümbriseid, kaitseklaase, juhtmeid, adaptreid, telefone, tahvelarvuteid, telefonide ja tahvelarvutite remonti jne.

 -Tööpäeva jooksul on peamiseks ülesanneks sõbralik klienditeenindus.
 -Müügisaali korrashoid.
 -Kauba tellimine ja vastuvõtt.
 -Inventuris osalemine.

Töö päev algab 09:30 ja lõppeb 18:00/20:00/21:00(sõltub Tallinna kaubanduskeskuste lahtioleku ajast ja nädala päevas).

16-17 tööpavade arv kuus(soovi korral saab teha ületunde).

Töökohad on järgmistes kaubandus keskustes:
-Rocca Al Mare
-Stroomi
-Kristiine
-Magistrali
-Nautica
-Mustika
-Järve

Ootused kandidaadile

  • Suhtled vabalt eesti ja vene keeles.

  • Oled positiivse suhtumisega ja aus inimene.

  • Tunned elust rõõmu.

  • On olemas 1-2 aastane kogemus klienditeeninduse valdkonnas.

  • Soovid arendada oma oskusi ja teadmisi.

Ettevõte pakub

  • Sõbralikku kollektiivi.

  • Korraliku palga.

  • Ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi.

  • Igakuine brutotöötasu oleneb kvalifikatsioonist ja töökogemusest.

  • Konkurentsivõimelist tasu

Tööpakkumise number
#670845

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 840 - 1260 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. november 2020
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2020
Sky Mobile müügikonsultant-klienditeenindaja Sky Mobile müügikonsultant-klienditeenindaja

BUYWELL OÜ

Buywell OÜ on eesti kapitalil põhinev kiiresti laienev ettevõte, mis tegeleb mobiiltelefonide tarvikute müügiga.
Meie Skymobile kauplused asuvad hetkel:
Kristiine,
Stroomi,
Rocca al Mare,
Magistrali,
Mustika,
T1 ja
Nautica kaubanduskeskustes.

Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele kõige laiemat mobiilitarvikute valikut ning kvaliteetset parandusteenust.

Kui sa leiad, et soovid aidata inimestele hoida oma telefoni tervena, kuna see tagab maailmaga ühenduse, siis me ootame sind liituma :)

Vaata rohkem