Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #667941

SKF keskmäärdesüsteemide projekti- ja hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 15. september 2020
Kuulutus aegub:14. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • müügimeeskonnale tehniliseks toeks olemine
  • igapäevane kliendisuhtlus, sobilike lahenduste pakkumine
  • seadmete müügi, paigalduse ja hoolduse korraldamine üle Eesti
  • turul laiema pildi nägemine ehk uute klientide leidmine

Ootused kandidaadile

  • Sul on kõrgem tehniline haridus

  • oled aktiivne suhtleja (kasuks tuleb varasem müügikogemus)

  • tunned masinate tööpõhimõtteid ja ei karda käsi mustaks teha

  • Sul on eelnev töökogemus masinate hooldustehnikuna või tehnikajuhina

  • omad B-kategooria juhilube

  • oskad väga heal tasemel eesti, inglise ja vene keelt

Ettevõte pakub

  • häid arenguvõimalusi tehnilises müügis
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • motiveerivat boonussüsteemi
  • töökohta Tallinnas või Tartus
  • ametiautot
  • mitmekülgset tööd laialdases valdkonnas

Küsi lisainfot telefoni 53437097 teel, CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro.

Tööpakkumise number
#667941

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
15. september 2020

CV Keskuse klient, 100% Saksa kapitalil põhinev ADDINOL Lube Oil OÜ tegeleb kvaliteetsete määrdeainete müügiga kogu Ida-Euroopas. Ettevõtte eesmärk on leida igale kliendile just temale kõige paremini sobiv lahendus.

Vaata rohkem