Värsked tööpakkumised

Skandinaavia keelt valdav restorani- ja hotelliteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213321

Tööpakkumise number

213321

Töö kirjeldus

Pakume peagi algavaks talvehooajaks tööd norra või rootsi keelt valdavatele hotelli- ja restoraniteenindajatele hubases hotellis Lõuna-Norras.

Töökirjeldus:
* klientide teenindamine baaris ja kohvikus
* lihtsamate kokteilide segamine
* laudade koristamine
* restoranis abistamine
* hotellitubade ja üldkasutatavate ruumide koristamine
* muud sarnased ülesanded hotellis, restoranis ja köögis

Tööperiood 01.1 – 30.4.2011

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus
norra või rootsi keele oskus heal suhtlustasemel
eelnev töökogemus ettekandjana
kohusetundlikkus ja positiivne ellusuhtumine
vanus alates 20a

Ettevõte pakub

Väärtuslikku kogemust
Häid töötingimusi
Head palka
Tasuta reisi Norrasse ja töö lõppedes tagasi Eestisse
Tasuta toitlustust
Tasuta majutust
Tasuta Tööõnnetuskindlustust

Lisainfo

Unic Management OÜ'l on leping hotellile teenuseosutajate värbamiseks. Sa töötaksid Norras UNICu töötajana, kuid hotelli juhtkonna alluvuses olles hotelli
meeskonna liikmena!

Esimeses voorus võtame ühendust vaid meie tingimustele vastavate kandidaatidega!

Asukoht:
Norra
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või hooajatöö
Kuulutus aegub:
2. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
26. november 2010

UNIC Management OÜ on 2004. aastal loodud ja Eestis registreeritud rahvusvaheline tööjõurendi ettevõte. Meie tegevussuund on töötajate leidmine
heatasemelistesse Norra kuurorthotellidesse.