Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178090

Skandinaavia keele oskusega töötajad hotellidesse ja restoranidesse

CVKeskus.ee klient
Norra
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsitakse skandinaavia ( norra, rootsi, taani ) keelte oskusega tublisid töötajaid Norra Kuningriiki erinevatele ametikohtadele hotellides ja restoranides.

Ootused kandidaadile

vähemalt ühe skandinaavia keele oskus vähemalt suhtlustasandil (keeleoskust kontrollitakse)
eelnev töökogemus
positiivne ja aktiivne töössesuhtumine
iseseisvalt töötamise oskus
usaldusväärsus
pingetaluvus

Ettevõte pakub

palka 15 000 - 30 000 EEK neto
abi sõidupiletite broneerimisel
abi majutusel leidmisel
abi võimalike ettetulevate probleemide lahendamisel

Lisainfo

Kandideerimisel eeldame, et CV on võimalikult põhjalikult täidetud - mida rohkem infot enda kohta kirjutate, seda atraktiivsem on Teie CV ning seda tõenäolisem on kandidatuuri positiivne tulemus. Pildi olemasolu on kohustuslik!
Oluline on kutsetunnistuste ja/või soovituskirjade olemasolu. Palume märkida soovitaja nimi ja telefoninumber CVsse. Soovitaja on endine või praegune tööandja.

Tööpakkumise number
#178090