Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #436129

Sisuturunduse spetsialist/ajakirjanik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- sisuturunduse ja erilahenduste toimetamine Ajakirjade Kirjastus AS portaalidesse ( www.kroonika.ee, www.annestiil.ee, www.toidutare.ee, www.ideesahver.ee ja teised meie ajakirjade veebikeskkonnad ).
- sisuturunduse projektide ja eriprojektide toimetamine ja artiklite kirjutamine.
- erilahenduste väljatöötamine koos meediaagentuuridega ja klientidega.
- aktiivne koostöö toimetustega ja reklaamiosakonna projektijuhtidega.

Ootused kandidaadile

- huvi ajakirjanduse valdkonna vastu. Soov kirjutada ja toimetada lugusid erinevatest valdkondadest.
- huvi internetimaailma ning selles toimuva vastu.
- hea suhtlemisoskus.
- hea väljendusoskus.
- loov mõtlemine ja avatud silmaring.
- täpsus.

Ettevõte pakub

- head töötasu
- huvitavat ametikohta kiirelt arenevas internetimeedias.
- sõbralikku ja toetavat kollektiivi.
- kaasaegset kontorit Kalamajas.

Tööpakkumise number
#436129

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

AS Ajakirjade Kirjastus on Eestis ajakirjade kirjastamise turuliider. Ajakirjade Kirjastusel ilmub üle 30 väljaande, mille lugejate koguarv on üle 600 000. Meie väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kalale!, Kroonika, Eesti Naine, Anne&Stiil, Kodukiri, Naisteleht + Naised, Teleleht, Oma Maitse, Pere ja Kodu, Jana, Tervis Pluss, Nipiraamat, Ajalugu, Tallinn This Week jne. Lisaks kirjastatakse ka raamatuid.

Ajakirjade Kirjastusel on internetiportaalid www.annestiil.ee, www.toidutare.ee, www.kalale.ee, www.nipiraamat.ee jne.

Vaata rohkem