Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695142

Sisustusvaldkonna juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Valdkonna arendamine ettevõttes;

  • mööbli projekteerimise korraldamine ja juhtimine;

  • sisustuse ja mööbli hankimise põhimõtete ja protsesside väljatöötamine ning juhtimine;

  • valdkondliku aruandluspõhimõtete ja juhendmaterjalide väljatöötamine;

  • arendusprojektide sisustuslahenduste väljatöötamine meeskonnaliikmena;

  • sisustusele ja mööblile kokkulepitud kvaliteedi tasemete tagamise korraldamine.

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidus (eelistatult sisearhitektuuri-, tootedisaini- või mööblitehnoloogiaalane);

  • eelnev töökogemus projektijuhtimise vallas;

  • meeskonnatööle ja tulemustele orienteeritus;

  • organiseerimis- ja vastutusvõime;

  • arvuti kasutamise oskus väga heal tasemel (Word, Excel, CAD programmid jms)

  • väga hea eesti keele oskus ja hea ametialase inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes;

  • võimalus pakkuda kodude ehitamisel lahendusi, mida siiani tehtud ei ole;

  • konkurentsivõimelist tasu, lisatasusid ja töötajate optsiooniprogrammi.

Tööpakkumise number
#695142

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2021
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2021

Liven on seltskond mõttekaaslasi, loominguline kollektiiv, kelle eesmärgiks on ehitada nauditavamaid kodusid inimestele, kes oskavad seda hinnata.
Nõudlikule kliendile luues on Liveni tegijad ise oma nägemuse, ideede ja teostuse proovikliendid. Lihtsamalt öeldes, Liven loob kodusid, mida on kahju käest anda, hubaseid efektseid paiku, kus nad ise väga tahaksid elada. Nii on Liveni loodu suunatud põnevate ja eriliste kodude fännidele. Inimestele, kes oskavad unistada enamast ja teha oma kodust elamus.

Vaata rohkem