Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #432214

SISUSTUSKONSULTANT/KUJUNDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: 800 - 1600 €/kuus
Kuulutus sisestati: 19. juuli 2016
Kuulutus aegub:17. august 2016

Töö kirjeldus

Tule meile tööle kui sulle sobib:

  • olla hommikul värskena hubases mööblisalongis
  • vaiksematel hetkedel leida chillimise asemele asjalikku iseseisvat tegevust
  • olla abiks mööbli kokkupanekul, tõstmisel ja paigutamisel
  • koostada vastupandamatult häid pakkumisi ja tegeleda tellimustega
  • naeratada siiralt ka nendele klientidele kes pole parimas tujus
  • ajada näpuga järge tellimustes ja arvetes
  • olla täpne ja korrektne tellimuste vormistamisel

Ootused kandidaadile

Ootame sinult:

  • väärt kogemusi müügi- ja/või klienditeeninduse alal
  • oskust kasutada lihtsamaid tööriistu mööbli kokkupanekul
  • valmisolekut ja võimet vajadusel mööbli tõstmiseks ja komplekteerimiseks
  • julgust, tegutsemisindu ja esinduslikku olemist
  • eesti keele väga head valdamist kõnes ja kirjas
  • armastust ja oskust iseseisvalt töötada
  • väga head arvuti kasutamise oskust
  • sobivust viibida vajadusel töölähetustel Tallinnas

Eeliseid annab:
  • eelnev töökogemus müügi alal
  • vene ja inglise keele oskus
  • valmisolek ja oskus kliendihaldusprogrammide kasutamiseks ja halduseks
  • kujundus- ja joonestusprogrammide oskus

  • võimalust kaasa rääkida areneva sisustusettevõtte tegevuses
  • vahvat kollektiivi ja õdusat töökeskkonda
  • võimalust soovi korral töötada osalise tööajaga

Tööpakkumise number
#432214

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2016
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem