Värsked tööpakkumised

Sisustus- ja paigaldus tööd

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626688

Tööpakkumise number

626688

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega, otsime oma meeskonda Vihtan Oy asjalikke inimesi. Ettevõtte tootevalikusse kuuluvad erinevad ruumisisesed klaaslahendused: duššiseinad, saunade- ja hotellide klaaslahendused.

Sisustus- ja paigaldus tööd toimuvad Helsingis ja selle lähiümbruses (Espoo, Vanta).

Nõudmised kandidaadile

Inglise või soome keele oskus,
Valmidus iseseisvaks tööks.
Soov õppida ning oskus leida probleemile lahendus.

Väga tähtis - hea tahe !

Pakume püsivat ja kindlat tööd kaasaegses organisatsioonis, kus on võimalik ennast teostada ning arendada.
Ettevõtte tagab tööks vajalikud tööriistad, tööriided, tööauto jne. Kõik vajaliku korrektse tulemuse saavutamiseks.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
8. november 2019

Ettevöte Vihtan Oy on 2010 tegevuse alustanut Soome ettevöte. Toodete repertuaari kuuluvad dussiseinad ja sauna klaasingud. Teostame ka projektiklaasinguid, klientidena Soome suurimad ehitusfirmad.