Värsked tööpakkumised

Sisujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208660

Tööpakkumise number

208660

Töö kirjeldus

• Projektide juhtimine
• Klienditeenindus, kasutajatugi (sh tasuliste teenuste tugi)
• Moderaatorite meeskonna juhtimine, motiveerimine, koordinerimine
• Moderaatorite otsimine, töö sissejuhatamine
• Admin süsteemide planeerimine
• Sisuliste tekstide loomine
• Tõlkimise organiseerimie vastava süsteemi abil
• Tõlkijate otsimine ja koordineerimine
• Community Management - web2.0 kogukonna haldus (aktiivsete kasutajate märkamine ja motiveerimine)
• Jagada uudiseid kogukonnale otse või läbi moderaatorite
• Planeerida arenduse osas privaatusseadeid ja -tingimusi
• Baasteadmised html'ist Css'sist
• Baasteadmised SEO'st
• Portaali analüüs ja jooksev statistika jälgimine
• Allüksuste (klienditeenindus, sisu) loomise ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

• Inglise ja eesti keel väga heal tasemel
• Hea suhtleja
• Väga hea probleemide lahendaja, kiire lahenduste leidja
• Tehniliste huvidega
• Multitasking
• Ühel hetkel loov ja teisel analüütiline ning planeeriv
• Oskus teha vahet olulisel ja veel olulisemal :)
• Tolerantne
• Eetiline
• Valmis täitma rutiinseid ülesandeid
• Väga hea pingetaluvusega
Varasemat kogemust sotsiaalvõrgustikes opereerimisel, kommuunititega läbikäimisel
• Kasuks tuleb prantsuse, itaalia, hispaania ja vene keele oskus
• Võiksid omada tehnilist haridust (võib olla lõpetamata

Pakume kõike, mida üks korralik töökoht ette näeb; ning väljakutseid rahvusvahelisel tasandil!

Lisainfo

• Tööaeg ei ole 9-17, vaid vastavalt portaali elule (eriti moderaatoritesse puutuv)
• Hea oleks, kui Sa omad mõnda lemmiklooma, et olla kursis selleteemaliste emotsioonidega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

United Pets on äsjaloodud ettevõte, mis opereerib lemmikloomade suhtlusvõrgustikku uniteddogs.com ja unitedcats.com. 13 erinevas keeles portaali peamised turud on hispaania-, itaalia- ja ingliskeelsed maad.