Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #208660

Sisujuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projektide juhtimine
  • Klienditeenindus, kasutajatugi (sh tasuliste teenuste tugi)
  • Moderaatorite meeskonna juhtimine, motiveerimine, koordinerimine
  • Moderaatorite otsimine, töö sissejuhatamine
  • Admin süsteemide planeerimine
  • Sisuliste tekstide loomine
  • Tõlkimise organiseerimie vastava süsteemi abil
  • Tõlkijate otsimine ja koordineerimine
  • Community Management - web2.0 kogukonna haldus (aktiivsete kasutajate märkamine ja motiveerimine)
  • Jagada uudiseid kogukonnale otse või läbi moderaatorite
  • Planeerida arenduse osas privaatusseadeid ja -tingimusi
  • Baasteadmised html'ist Css'sist
  • Baasteadmised SEO'st
  • Portaali analüüs ja jooksev statistika jälgimine
  • Allüksuste (klienditeenindus, sisu) loomise ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

  • Inglise ja eesti keel väga heal tasemel
  • Hea suhtleja
  • Väga hea probleemide lahendaja, kiire lahenduste leidja
  • Tehniliste huvidega
  • Multitasking
  • Ühel hetkel loov ja teisel analüütiline ning planeeriv
  • Oskus teha vahet olulisel ja veel olulisemal :)
  • Tolerantne
  • Eetiline
  • Valmis täitma rutiinseid ülesandeid
  • Väga hea pingetaluvusega
Varasemat kogemust sotsiaalvõrgustikes opereerimisel, kommuunititega läbikäimisel
  • Kasuks tuleb prantsuse, itaalia, hispaania ja vene keele oskus
  • Võiksid omada tehnilist haridust (võib olla lõpetamata

Pakume kõike, mida üks korralik töökoht ette näeb; ning väljakutseid rahvusvahelisel tasandil!

Lisainfo

  • Tööaeg ei ole 9-17, vaid vastavalt portaali elule (eriti moderaatoritesse puutuv)
  • Hea oleks, kui Sa omad mõnda lemmiklooma, et olla kursis selleteemaliste emotsioonidega

Tööpakkumise number
#208660

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. november 2010
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2010

United Pets on äsjaloodud ettevõte, mis opereerib lemmikloomade suhtlusvõrgustikku uniteddogs.com ja unitedcats.com. 13 erinevas keeles portaali peamised turud on hispaania-, itaalia- ja ingliskeelsed maad.

Vaata rohkem

You are applying to:
Sisujuht