Värsked tööpakkumised

Sisseviskaja / Administraator / Majaesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360161

Tööpakkumise number

360161

Töö kirjeldus

Sisseviskaja/Administraator/Majaesindaja on esmamulje kujundaja, kelle eesmärk on tekitada potentsiaalsetes klientides soov külastada meie restorani.

Tööülesanded:
• Raekoja platsil ja selle lähiümbruses liikuvate inimestega kontakti loomine
• Restoranide tutvustamine
• Klientide terrassile ja restorani juhatamine või broneeringu võtmine

Nõudmised kandidaadile

• aktiivne ja positiivne ellusuhtumine
• avatus ja rõõmsameelsus
• eesti ja inglise keele valdamine
• kasuks tuleb soome ja/või vene keele oskus heal tasemel
• esinduslikkus
• esinemis- ja läbirääkimisoskus
• vanus vähemalt 18 aastat

Ettevõte pakub

- väga head müügitöökogemust
- motiveerivat tasu vastavalt töötulemustele
- huvitavat tööd meeldivas kollektiivis
- paindlikku tööaega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
21. november 2014
Kuulutus sisestati:
22. oktoober 2014

OÜ Honeywell haldab restorane Maikrahv ja Turg ning kohvik-restorani Vana Toomas, mis kõik asuvad Tallinna vanalinnas. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda unustamatu maitseelamus ja suurepärane teenindus meeldivas õhkkonnas.