Sissetuleva turismi koordinaator
Dzingel AS Tööpakkumine aegub 22 päeva pärast.
Tööpakkumise number #814716

Dzingel AS
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

    Hotelli müügiosakond otsib töökat ja vastutustundlikku töötajat,
    kelle töökohustusteks on:

  • Hotelliteenuste ja toodete müük
  • Telefoniteenindus ja klienditeenindus
  • Hinnapakkumiste koostamine ja päringutele vastamine
  • Individuaal-ja grupitellimuste sisestamine programmi (HotSoft)
  • Müügiarvete väljastamine
  • Vajadusel osalema konverentsiteenuste müügitöös
  • Erinevad jooksvad ülesanded
  • Info edastamine teistele osakondadele

Ootused kandidaadile

  • Väga hea eesti, vene ja inglise keele oskus
  • Hea arvutikasutamise oskus
  • Hea suhtlus- ja eneseväljendusoskus kõnes ja kirjas
  • Orienteeritus kliendikesksele teenindusele
  • Usaldusväärsus, lojaalsus
  • Esinduslikkus, täpsus, korrektsus
  • Ettevõtlikus, iseseisvus

    Kasuks tuleb:
  • Eelnev müügitöö ja kogemused turismivaldkonnas
  • Erialane haridus (hotellinduse või turismivaldkonnas)
  • Soome keele oskus
  • Positiivsus, aktiivsus

Ettevõte pakub

  • Tööks vajalik väljaõpe kohapeal
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sõbralikku kollektiivi
  • Mitmekülgset, huvitavat ja iseseisvat tööd
  • Ettevõttesiseseid soodustusi
  • Ühised üritused kollektiiviga

Tööpakkumise number
#814716

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
KLIENDITEENINDUSE SPETSIALIST KÕNEKESKUSESSE Novatours OÜ
2 päeva jäänud
KLIENDITEENINDUSE SPETSIALIST KÕNEKESKUSESSE Novatours OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
6 p. tagasi
TELLIMUSTE KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ
1
6 p. tagasi
TELLIMUSTE KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
6 p. tagasi
KONVERENTSI KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ
1
6 p. tagasi
KONVERENTSI KOORDINAATOR Hotel Lembitu OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
SPAA KOORDINAATOR SWISSOTEL ESTONIA OÜ
UUS
2 p. tagasi
SPAA KOORDINAATOR SWISSOTEL ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
PERSONAALNÕUSTAJA Compensa Life Vienna Insurance Group SE
3 p. tagasi
PERSONAALNÕUSTAJA Compensa Life Vienna Insurance Group SE • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki