Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #123105

Sisseostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on kasutatud tarbesõidukite sisseostu korraldamine Euroopast (sh sobivate sõidukite valik, hinnaläbirääkimised, sisseost, edasimüük diileritele)

Ootused kandidaadile

vähemalt keskhariduse olemasolu
müügitöö hea tundmine
väga hea saksa ja eesti keele oskus (kõnes ja kirjas)
vene keele oskus suhtlustasandil
masinate ja seadmete mehaanika tundmine
arvuti kasutamise oskus
väga hea suhtlemisoskus
täpsus, kiirus, kohusetundlikkus
B-kat. juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

võimalust töötada kiiresti areneva suurettevõtte meeskonnas
võimalust viibida välislähetustel
motiveerivat tasu

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus automüügi alal

Tööpakkumise number
#123105

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
11. september 2007

AS Silberauto on üle nelja miljardi krooni suuruse käibega sõiduautode ja tarbesõidukite müügi- ning hooldusettevõte. Rohkem kui 15-aastase autonduskogemusega suurettevõte tegutseb Eesti ja Leedu turul ning on peaesinduseks tuntud kvaliteetbrändidele Mercedes-Benz, Chrysler, Jeep, Dodge ning Mitsubishi.

Vaata rohkem