Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800115

SISSEOSTUAGENT

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Transpordivahendite ja ehitusmasinate sisseost

  • Koostööpartnerite kaardistamine, kontaktideloomine ja arendamine

  • Läbirääkimiste pidamine sisseostuks

  • Hinnapakkumiste koostamine

Ootused kandidaadile

  • sul on raskeveotehnikaalane taust (õpingud,töökogemus, isiklik huvi)

  • sul on valmisolek iganaädalasteks tööreisideks

  • oled väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskuseganing kiire reageerimisvõimega

  • suhtled vabalt eesti ja inglise keeles

  • valdad arvutit tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

  • tööle väärilist palka

  • tulemustasu

  • väljakutserohket tööd

  • sporditoetust

  • professionaalseid ja toetavaid kolleege, kellest võivad saada sinu sõbrad

  • meeskonna ühisüritusi

  • paindlikku tööaega

Tööpakkumise number
#800115

Info

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. august 2022
Kuulutus sisestati:
20. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem