Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 16. november 2020
Kuulutus aegub: 5. detsember 2020
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma ala entusiasti, kelle kindlaks sihiks on tagada õige kvaliteedi ja hinna suhtega tootmises vaja mineva tooraine ning muude materjalide olemasolu.

Ootused kandidaadile

  • varasema töökogemus sarnasel ametikohal tootmisettevõttes

  • oskus juhtida inimesi või soov seda oskust arendada

  • hea suhtlemisoskus

  • hea eesti ja inglise keele oskus (kasuks tuleb vene, saksa ja soome keele valdamine)

  • kasuks tuleb Microsoft Dynamics (Axapta) tundmine

Ettevõte pakub mitmekülgset, korralikult tasustatud ja vastutusrikast tööd edukas ning kiirelt arenevas ettevõttes. Samuti saad nautida pikka kollektiivpuhkust suvel ning lisapuhkusepäevi.

Lisainfot küsi 5343 7097 (CV Keskuse värbamisspetsialist Eliisa Epro)

Tööpakkumise number
#676262

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
16. november 2020
Sisseostja Sisseostja

Mistra-Autex AS

CV Keskuse kliendiks on uuendusmeelne ja kiiresti arenev Eesti firma Mistra-Autex, mille põhitegevuseks on nõeltöödeldud ja taftitud siseviimistlusmaterjalide ja detailide tootmine autotööstustele ning nende allhankijatele. Mistra-Autex asub Raasikul – Tallinnast 35 kilomeetri kaugusel. Firmas töötab ligi 250 inimest, ettevõte omab IATF16949 ja ISO14001 tunnistust ning mitmeid kolmandate osapoolte sertifikaate.
Vaata lisaks: www.mistra.ee

Vaata rohkem

Sisseostja
Sisseostja