Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52987

Sissenõudmise osakonna spetsialist (Tartu)

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • tollivõlgade sissenõudmine;
  • rahvusvaheliste maksukogumispalvete menetlemine;
  • maksuhalduri esindamine tsiviiltäitemenetluses;
  • korralduste koostamine maksuvõla tasumiseks ja pangakontode arestimiseks;
  • võõrandamise keelumärgete seadmine varale, täitemenetluse algatamise ja lõpetamise avalduste koostamine;
  • kirjavahetus maksukohustuslaste ja kohtutäituritega.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 21 eluaastat;
  • majandusalane või juriidiline kõrg-või eriharidus;
  • eesti keele oskus kõrgtasemel ja ühe võõrkeele oskus kesktasemel;
  • arvuti kasutamise oskus ( sh teksti-ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus);
  • kohusetunne, otsustus-ja algatusvõime.

Kasuks tuleb:
  • eelnev töökogemus võlgade sissenõudmisel;
  • teadmised maksukorraldusest, tollist ja täitemenetlusest.

Ettevõte pakub

  • huvitavat, vastutus- ning vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegset töökeskkonda;
  • täiendkoolitust.

Lisainfo

Kandidaatidel palume esitada CV koos kaaskirjaga hiljemalt 21. oktoobriks 2005.

Tööpakkumise number
#52987