Värsked tööpakkumised

Siseviimistlusmaterjalide müügiesindaja/kliendihaldur

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545204

Tööpakkumise number

545204

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda elurõõmsat ja lahedat töötajat, kelle vastutada on heade suhete hoidmine ja siseviimistlusmaterjalide esitlemine ning müümine meie äriklientidele (ehitusettevõtete esindajad/objektijuhid, ehitusettevõtjad, kinnisvara arendajad, sisekujundajad, arhitektid, ehitusmaterjalide müügiga tegelevate ettevõtete ostujuhid jms).

Kliendihaldur on meie klientidega nii heades suhetes, et on vajadusel neile toeks ja nõuks kasvõi 7/24.

Peamiseks missiooniks on pakkuda klientidele erinevaid sisekujundusalaseid ideid ja lahendusi ning materjale, püüdes aru saada kliendi vajadustest või vastates klientide poolt meile saadetud pakkumiste küsimistele.

Meie kasutuses on parimad ning kaasaegsel tasemel info- ja müügitehnoloogiad, mis on müügiesindaja/kliendihalduri peamisteks edu tagavateks tööriistadeks.

Nõudmised kandidaadile

Ole julge, uudishimulik ja aktiivne suhtleja, kes naudib uusi tutvusi ja müügivõimalusi!

Kui sind huvitab suhtlemine ehitajate ja kinnisvaraarendajatega, arhitektide ja sisekujundajatega, siis sobid sa sellesse ametisse nagu valatud.

Eriti oodatud oled sa meie meeskonda kui sul on sisekujundus-, ehitus- või kinnisvaraalane haridus ja eelnev töökogemus (ehitusmaterjalide projektimüügijuhina, ehituse projektijuhina või objektijuhina, kinnisvaramaaklerina, siseviimistlusmaterjalide müügijuhina) selles vallas.

Väärtuslikku töökohta 28 aastat edukalt tegutsenud rahvusvahelise haardega ettevõttes, kelle meeskond on olnud läbi aegade multikultuurne, sest teenindame kõiki meie kliente nende emakeeles. :)
Pakume enesetäienduse ja silmaringi laiendamise võimalust mitmetel erialamessidel nii Euroopas, kui Aasias ja Ameerikas.

Lisainfo

Töökoht Eestis, Tallinna kontoris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
8. august 2018
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1000 kuni 3000 EUR kuus

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheliselt tegutsev tootmis- ja kaubandusettevõte.

Tootevalikus on meie enda toodetud sanitaartehnika (segistid, dušinurgad, aurusaunad, vannid) ja vannitoamööbel ning elektrikaubad (radiaatorid, puhurid). Lisaks pakume laia valikut sanitaarkeraamikat, ehitus- ja siseviimistlusmaterjale (keraamilised plaadid, klaasmosaiik, klaasplokid, looduskivi jpm).

Meie püsiklientideks klientideks on kaubandus-, kinnisvara- ja ehitusettevõtted eelkõige Eestis ja Soomes. Lisaks on meil kliente veel Lätis, Leedus ja Rootsis.

Ettevõtte juhtimissüsteem on üles ehitatud ISO 9001:2008 kvaliteedistandardile vastavalt.
Omame Eesti Eduka Ettevõtte sertifikaati ja tootjavastutuskindlustust.