https://www.cvkeskus.ee/344926

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344926

Siseviimistlus maaler

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakutav ametikoht SISEVIIMISTLUS MAALER 2 INIMESELE


Ootused kandidaadile

Vajalik töökogemus, mõningane soome keele oskus.


Ettevõte pakub

Põhikohaga tööd Soomes Vantaa Helsniki


Tööpakkumise number
#344926

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2014

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Siseviimistlus maaler
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!