Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316243

Siseviimistleja/Maaler

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Siseviimistlustööd erinevatel objektidel (pahteldamine, krohvimine, värvimine jms siseviimistlustöö).

Ootused kandidaadile

Nõutav on eelnev siseviimistlusalane töökogemus ning eesti keele oskus. Kasuks tuleb pahtli-ja krohvipritsidega töötamise kogemus ning autojuhilubade olemasolu.

- Pakume konkurentsivõimelist tasupaketti pühendumusega tehtud töö ja heade tulemuste eest
- Võtame tööle ja väärtustame inimesi, kes soovivad ja suudavad oma töös tulemusi saavutada
- Pakume ettevõtte siseselt arengu- ja karjäärivõimalusi
- Innustame töötajaid pidevalt õppima ja arenema
- Pakume oma töötajatele parimaid töövahendeid
- Jagame infot ausalt, avatult ja regulaarselt

Tööpakkumise number
#316243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 6 - 10 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. august 2013
Kuulutus sisestati:
7. august 2013

Meie missiooniks on pakkuda kõige kiiremat, soodsamat ja kvaliteetsemat siseviimistlusteenust Eestis ja mujal Skandinaavias, nii era- kui äriklientidele. Meie kasutuses on maailma tipptehnoloogia sh CRACO värvi- ja pahteldamispumbad, Festooli kõrgkvaliteetsed lihvimis-ja pahteldamise riistad, lisaks kasutame pahteldamisel ja teipimisel ülikiiret TapeTechi tehnoloogiat.

Vaata rohkem